RXR-YC25000BD Жарылуудан корголгон өрт өчүрүүчү түтүн чыгаруучу жана чалгындоочу робот
Кыскача сүрөттөмө:
Продукциянын чоо-жайы
Продукциянын тегдери
Продукцияга сереп
Колдонуу чөйрөсү
Ири мунай жана химиялык ишканалардагы өрттөн куткаруу иштери
Куткаруу чөйрөсүндө тез күйүүчү газ, суюктук агып чыгышы мүмкүн, жарылуу болушу мүмкүн
Түтүн, уулуу жана зыяндуу газдар чөйрөсүндө куткаруу иштери
Продукциянын мүнөздөмөлөрү
1.★ Тамеки чегүү
2. Уулуу жана зыяндуу газдарды аныктоо ★
8 газ жана 2 экологиялык параметр
3.★ тартуу күчү: N 6500
4.★ Робот тармагынын булут платформасына кирүү
Негизги техникалык көрсөткүчтөр
4.1 Роботтор:
2.Модель: RXR-YC25000BD
7.Power: Электр, үчтүк литий батареясы
8. Өлчөмү: узундугу 1964 мм × туурасы 1298 мм × бийиктиги 1543 мм (Бул параметр Улуттук өрт жабдууларынын сапатын көзөмөлдөө жана текшерүү борборунун текшерүү отчетуна дал келет)
9. Рулдун диаметри: 2130 мм (Бул параметр Улуттук өрт жабдууларынын сапатын көзөмөлдөө жана текшерүү борборунун (CNPC) текшерүү отчетуна дал келет.
10. Салмагы: ≤ кг 870
12.★ сүйрөө аралыгы: ≥100 м (эки DN80 толук суу курун сүйрөө))
16. Үстүнкү бийиктиги: ≥250 мм (Бул параметр Улуттук өрт жабдууларынын сапатын көзөмөлдөө жана текшерүү борборунун текшерүү отчетуна дал келет)
17.★ жерден мейкиндик: 194 мм (Бул параметр Улуттук өрт жабдууларынын сапатын көзөмөлдөө жана текшерүү борборунун (NCQPC) текшерүү отчетуна дал келет.
28. Башкаруу терминалы: Колдо кармалуучу санариптик интеграцияланган алыстан башкаруу терминалы
4.2 Роботтун түтүн чыгаруу системасы:
1. Чыгаруучу машина: Redel Чыгаруучу машина
4.★ CITIC түтүн чыгаруучу машинасынын бийиктиги: мм 1210
6.Суу интерфейси: DN80 жапон тез сайгычы
7.★ Айдоо режими: Суу менен айдоо
4.3 Робот чалгындоо системасы:
2. Жарылууга туруктуу көтөргүч платформанын көтөрүү бийиктиги ★: баштапкы бийиктиги: 1326 мм, көтөрүү бийиктиги 2133 мм
CH4: КӨЛӨМҮ 0-100 пайыз
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Температура диапазону: -25°Cден 60°CCге чейин
Нымдуулук диапазону: RH 90 пайыздан RH 0 пайызга чейин
4.4 Роботтун видео жана аудио кабылдоосу:
3. Камера пикселдери: миллион HD сүрөттөр, чечилиши 1080 P, кең бурч 60°
4.★ Камераны коргоо деңгээли: IP68
5. Үндү алуу боюнча техникалык талаптар: талаа үндөрүн алыстан алуу, камалып калган адамдардын абалын түшүнүү оңой, 5 метр аралыкта кармоо, жыштык диапазону 20 Гц ~ 20 кГц, сезгичтиги ≥40 дБ
4.5 Алыстан башкаруу терминалынын конфигурация параметрлери
1. Өлчөмдөрү: 410*310*70 мм (Термелүүнүн бийиктиги жок)
2. Толук салмагы: 6.5 кг
3. Дисплей экраны: кеминде 10 дюйм жогорку жарыктыктагы LCD экран, 3 каналдуу видео сигналды которуу
4. Башкаруу системасы платформасы: window7 операциялык системасы
5. Жумуш убактысы: 8 саат
11. Видео которгуч: Ооба, өзүн-өзү баштапкы абалга келтирүү чекити которгучу
14.Көмөкчү куралдар: Колдо кармоочу алыстан башкаруу терминалынын ийин боосу, мобилдик штатив
4.6 Интернеттин функциялары:
1.GPS функциясы: GPS жайгашкан жери, трек суралышы мүмкүн
4.7 Башка:
Продукциянын конфигурациясы
2. Колдо кармалуучу алыстан башкаруу терминалы ×1
3. Унаа кузовунун кубаттагычы (54.6 В) × 1 комплект
4. Алыстан башкаруучу кубаттагыч (19.6 В)×1 комплект